Centrum Maszyn Kraków
koszyk Szukaj
Wyszukiwarka
Centrum Maszyn Kraków
Sprzedaż: 605 515 050
Wyszukiwarka
Centrum Maszyn Kraków
Centrum Maszyn Kraków
Serwis maszyn Kraków
Wypożyczalnia sprzętu Kraków
Centrum Maszyn Kraków
Centrum Maszyn Kraków
Serwis maszyn Kraków
Wypożyczalnia sprzętu Kraków
Nagrzewnice powietrza Kraków

POZNAJ NASZ ASORTYMENT

Sobota, 20 lipca 2024r.

POZNAJ NASZ ASORTYMENT

Używane maszyny ogrodnicze oraz sprzęt budowlany i rolniczy

Centrum Maszyn to miejsce, w którym można zaopatrzyć się w używane maszyny budowlane (Kraków), używany sprzęt ogrodniczy (Kraków) oraz używany sprzęt rolniczy, które znacznie podnoszą komfort podczas pracy – zarówno w przypadku profesjonalnych firm zajmujących się budową i remontami, jak i prywatnych gospodarstwach domowych oraz rolnych. W naszym szerokim asortymencie można znaleźć różnorodne urządzenia sprowadzone ze Szwecji w stanie bardzo dobrym. Zapewniamy sprzęt budowlany, rolniczy i ogrodniczy najbardziej znanych i cenionych na rynku marek, takich jak Husqvarna czy Stihl. Oferujemy sprzedaż stacjonarną w Krakowie oraz sprzedaż online – nie musisz nawet wychodzić ze swojego domu, aby zamówić towar z wyższej półki w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Używany sprzęt ogrodniczy Kraków

Wśród naszego szerokiego asortymentu można znaleźć między innymi używane maszyny ogrodnicze. Osoby, które posiadają przydomowy ogródek lub działkę muszą zaopatrzyć się w odpowiedni używany sprzęt ogrodniczy (Kraków), aby utrzymać trawę w dobrej kondycji. Zapewniamy wysokiej jakości używane maszyny ogrodnicze, które charakteryzują się niezwykłą trwałością, wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nasze używane maszyny ogrodnicze są także bardzo nowoczesne i oferują bezawaryjną pracę przez długie lata. Kosiarki, kosy i traktorki spalinowe umożliwiają szybką i bezproblemową pracę nawet w trudnych warunkach i na nierównych obszarach.

Używany sprzęt rolniczy

Zapewniamy także wysokiej jakości używany sprzęt rolniczy najpopularniejszych na rynku producentów. Wybór takiego używanego sprzętu umożliwia poprawę efektywności pracy w gospodarstwach – zarówno tych większych, jak i mniejszych, prywatnych.

Używany sprzęt budowlany

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w sprzęt rolniczy, używany sprzęt ogrodniczy (Kraków) oraz używane maszyny budowlane (Małopolska). Używany sprzęt budowlany można zakupić w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dlaczego warto to zrobić? Nowoczesne urządzenia wiodących marek pozwalają na wieloletnią pracę bez awarii, zamiast więc kupować nowy sprzęt najlepiej postawić na kilkuletni używany sprzęt budowlany w znacznie niższej cenie, który jeszcze długo będzie służyć bez zarzutu. Używane maszyny budowlane (Kraków) usprawniają wszelkie prace, pozwalają na dużą precyzję i szybkość.

Nasze używane maszyny budowlane (Małopolska), używane maszyny ogrodnicze i rolnicze charakteryzują się funkcjonalnością, wygodą użytkowania i dużą wytrzymałością. Ponadto zapewniamy także kompleksowy serwis. Oferujemy również wypożyczenie używanych maszyn budowlanych czy rolniczych, a także używane maszyny ogrodnicze. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w razie pytań i wątpliwości o kontakt, dzięki profesjonalnemu doradztwu dobiorą Państwo maszyny budowlane, ogrodnicze lub rolnicze, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Ridery
Nagrzewnice Firman i Xaram

telefon 605 515 050

mail centrummaszyn.pl@gmail.com

lokalizacja Kraków

godziny otwarcia Pn-Sob: 9.00-19.00

Do góry