Centrum Maszyn Kraków
koszyk Szukaj
Wyszukiwarka
Centrum Maszyn Kraków
Sprzedaż: 605 515 050
Wyszukiwarka

Traktorki

Sortuj wg:
 • Traktorek Etesia HYDRO 80 MHHE

  Emhhe_3.JPG

  szer. ciecia Szer. 80 cm  moc Moc 13 kM waga Waga 230 kg

   

  Profesjonalny traktorek kosiarka z koszem, urządzeniem tnącym 80 cm z funkcją mielenia tzw. MULCHING, opcja wyrzutu bocznego, sprzęgłem elektromagnetycznym, bezstopniową hydrostatyczną skrzynią biegów.

 • Traktorek Wolf Garden A80B

  IMG_4742.JPG

  szer. ciecia Szer. 80 cm  moc Moc 13 kM waga Waga 230 kg

   

  Profesjonalny traktorek kosiarka z koszem, urządzeniem tnącym 80 cm z funkcją mielenia tzw. MULCHING, opcja wyrzutu bocznego, sprzęgłem elektromagnetycznym, bezstopniową hydrostatyczną skrzynią biegów.

 • Traktorek Wolf Garden A80H

  IMG_4776.JPG

  szer. ciecia Szer. 80 cm  moc Moc 13 kM waga Waga 220 kg

   

  Profesjonalny traktorek kosiarka z koszem, urządzeniem tnącym 80 cm z funkcją mielenia tzw. MULCHING, opcja wyrzutu bocznego, sprzęgłem elektromagnetycznym i bezstopniową hydrostatyczną skrzynią biegów i opcją odśnieżania.

 • Traktorek Etesia HYDRO 80 MBHE

  Embhe_3.JPG

  szer. ciecia Szer. 80 cm  moc Moc 13 kM waga Waga 230 kg

   

  Profesjonalny traktorek kosiarka z koszem, urządzeniem tnącym 80 cm z funkcją mielenia tzw. MULCHING, koszem, opcja wyrzutu bocznego, sprzęgłem elektromagnetycznym, bezstopniową hydrostatyczną skrzynią biegów.

 • Traktorek Husqvarna LTH 151

  IMG_4594.JPG

  szer. ciecia Szer. 97 cm  moc Moc 15 kM waga Waga 180 kg

   

  Traktorek kosiarka z urządzeniem tnącym 97 cm z funkcją BIOCLIP, wyrzutem bocznym, hydrostatyczną bezstopniową skrzynią biegów.

 • Traktorek Husqvarna RIDER 13 BioClip

  11-8.jpg

  szer. ciecia Szer. 90 cm  moc Moc 12.5 kM waga Waga 239 kg

   

  Traktorek kosiarka z dwu nożowym urządzeniem tnącym z funkcją BIOCLIP, pozycją serwisową, bezstopniową hydrostatyczną skrzynią biegów.

 • Traktorek Jonsered FR 2113 MA

  1-22.jpg

  szer. ciecia Szer. 90 cm  moc Moc 12.5 kM waga Waga 239 kg

   

  Traktorek kosiarka z dwu nożowym urządzeniem tnącym 90 cm z funkcją BIOCLIP, pozycją serwisową i bezstopniową hydrostatyczną skrzynią biegów.

 • Traktorek Husqvarna RIDER 16

  1-38.jpg

  szer. ciecia Szer. 112 cm moc Moc 15.5 kMwaga Waga 245 kg

   

  Traktorek kosiarka z trzy nożowym urządzeniem tnącym Combi 112 cm z funkcją BIOCLIP, wyrzutem tylnym, z pozycją serwisową, bezstopniową hydrostatyczną skrzynią biegów.

 • Traktorek Jonsered FR 2115MA

  11-11.jpg

  szer. ciecia Szer. 103 cm moc Moc 15 kMwaga Waga 239 kg

   

  Traktorek kosiarka odśnieżarka z trzynożowym urządzeniem tnącym Combi 103 z funkcją BIOCLIP, wyrzutem tylnym, pozycją serwisową i bezstopniową hydrostatyczną skrzynią biegów.

 • Traktorek Jonsered FR 2116

  IMG_4338.JPG

  szer. ciecia Szer. 103 cm moc Moc 14.5 kMwaga Waga 239 kg

   

  Traktorek kosiarka z urządzeniem tnącym Combi 103 z funkcją BIOCLIP, wyrzutem tylnym, pozycją serwisową, bezstopniową hydrostatyczną skrzynią biegów.

 • Traktorek Husqvarna RIDER 155

  11-13.jpg

  szer. ciecia Szer. 103 cm  moc Moc 15.5 kM waga Waga 249 kg

   

  Profesjonalny traktorek kosiarka z agregatem tnącym 103 cm z funkcją BIOCLIP mielenie, pozycją serwisową i bezstopniową hydrostatyczną skrzynią biegów. Ciśnieniowo smarowany dwucylindrowy silnik KOHLER.

 • Traktorek Husqvarna RIDER 13 C

  1-12.jpg

  szer. ciecia Szer. 94 cm  moc Moc 12.5 kM waga Waga 232 kg

   

  Traktorek kosiarka z trzy nożowym agregatem tnącym Combi 94 z funkcją mielenia trawy tzw. BIOCLIP i wyrzutem tylnym z pozycją serwisową, bezstopniowa hydrostatyczna skrzynia biegów.

używane traktorki
używane traktorki Kraków
używane traktorki w Krakowie
używane traktorki

Używane traktorki kosiarki

Wśród naszych produktów można również znaleźć takie urządzenia, jak profesjonalny traktorek kosiarka do trawy. Cały nasz asortyment stanowią używane traktorki wysokiej jakości znanych i cenionych na świecie marek, które sprowadzamy z zagranicy – prosto ze Szwecji. Zapewniamy duży wybór wśród takich producentów jak Husqvarna, Jonsered, Etesia, Honda czy Wolf Garden. Oferujemy sprzedaż na naszej stronie internetowej – możesz wybrać odpowiedni traktorek używany i zamówić go bez wychodzenia ze swojego domu.

Posiadamy jedynie wysokiej jakości produkty, takie jak mini traktorki ogrodnicze używane, które sprowadzamy ze Szwecji. Kosiarka traktorek używana, jaką oferujemy, to produkt z wyższej półki. Stan naszego sprowadzonego towaru można określić jako bardzo dobry. Nasze kosiarki traktorki używane cieszą się ogromną popularnością wśród klientów z wielu różnych powodów – z racji tego, iż posiadamy w sprzedaży wyłącznie używane traktorki czołowych marek. Tego rodzaju kosiarka traktorek używana umożliwia bezpieczną, wygodną i bezawaryjną pracę przez długie lata użytkowania. Ponadto charakteryzują się wytrzymałością i dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Nasze mini traktorki ogrodnicze używane

Każda osoba, która posiada ogródek lub działkę powinna zaopatrzyć się w kilka urządzeń, które umożliwią jej odpowiednio zadbać o trawę i rośliny. Do najbardziej podstawowych narzędzi należy między innymi kosiarka traktorek używana. Tego rodzaju maszyna znacząco ułatwia dbanie o trawnik. Wśród naszych produktów można znaleźć kosiarki traktorki używane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Używane traktorki to bardzo funkcjonalne i wygodne urządzenia, które sprawdzają się doskonale na dużych obszarach i wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do prądu elektrycznego. Taka kosiarka traktorek (używane urządzenie) to świetny wybór, nie tylko dla profesjonalistów, ale i amatorów oraz początkujących ogrodników, którzy chcą zadbać o duży ogród lub działkę, na której znajduje się sporej wielkości trawnik. Nasze używane traktorki to różne modele, które są bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i potrafią działać przed długie lata bez awarii. Posiadamy urządzenia, które mają różną moc, wymiary, wagę, szerokość koszenia, wysokość cięcia, rok produkcji itd. Zalecamy podczas wyboru urządzenia do zakupu wziąć pod uwagę najważniejsze parametry. Kosiarka traktorek (używane urządzenie) powinna zmieścić się w garażu, warto również sprawdzić, jak duży jest obszar przeznaczony do koszenia oraz jaką pojemność zbiornika paliwa mają poszczególne używane traktorki. 

Ridery
Nagrzewnice Firman i Xaram

telefon 605 515 050

mail centrummaszyn.pl@gmail.com

lokalizacja Kraków

godziny otwarcia Pn-Sob: 9.00-19.00

Do góry