Centrum Maszyn Kraków
koszyk Szukaj
Wyszukiwarka
Centrum Maszyn Kraków
Sprzedaż: 605 515 050
Wyszukiwarka

Kosiarki

Używane kosiarki spalinowe

W naszym szerokim asortymencie można znaleźć również profesjonalne używane kosiarki spalinowe sprowadzona z zagranicy. Zapewniamy duży wybór wśród urządzeń znanych i cenionych marek, takich jak Husqvarna, Honda, Stiga czy Viking. Oferujemy sprzedaż online, dzięki czemu nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zamówić nasze używane kosiarki Kraków.

Posiadamy wyłącznie wysokiej jakości używane kosiarki (Małopolska), także z napędem. Wszystkie nasze urządzenia są sprowadzona z zagranicy, a ich stan można określić jako bardzo dobry. Nasze używane kosiarki (Kraków) to produkty najlepszych na rynku i bardzo cenionych marek, które cieszą się wyjątkową popularnością z wielu powodów – nie tylko dlatego, że umożliwiają bezpieczną i wygodną pracę, ale i działają bezawaryjnie przez wiele lat użytkowania. Nasze używane kosiarki charakteryzują się trwałością, wytrzymałością, dużą odpornością mechaniczną i wygodą użytkowania.

Nasze produkty

Każdy właściciel przydomowego ogródka czy działki musi zaopatrzyć się w kilka narzędzi, które pozwolą mu utrzymać trawnik oraz ewentualne rośliny ozdobne czy warzywniak w zadowalającym stanie. Do podstawowych urządzeń ogrodowych należy kosiarka spalinowa, która znacznie ułatwia dbanie o trawę. Wśród naszych produktów można znaleźć używane kosiarki (Małopolska) w atrakcyjnych cenach. Kosiarki spalinowe to funkcjonalne urządzenia, które zapewniają wysoki poziom wygody podczas koszenia trawnika. Sprawdzają się one doskonale wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do gniazdka z prądem elektrycznym. Nasze używane kosiarki (Kraków) to znakomity wybór zarówno dla początkujących ogrodników, profesjonalistów, jak i zupełnych amatorów, którzy chcą zadbać o swój trawnik, w końcu wygląd ogrodu to swoista wizytówka domu. Oferowane przez nas kosiarki są wytrzymałe i bardzo odporne na uszkodzenia, ponadto działają bezawaryjnie przez długie lata. Posiadamy modele, które mają różną pojemność skokową, moc, wagę, rozmiar itd. Podczas wyboru odpowiedniej kosiarki warto wziąć pod uwagę, gdzie chcemy ją przechowywać i jak duży jest trawnik wokół domu czy na działce.

Kosiarka spalinowa z napędem

Istotną kwestią podczas wyboru kosiarki jest jej napęd. Nasze używane kosiarki (Małopolska) są spalinowe – to najpopularniejszy typ. Sprawdza się on doskonale w przypadku dużych powierzchni. Kosiarka tego rodzaju umożliwia bezpieczną, a także szybką pracę. Dobrym wyborem jest również zakup kosiarki spalinowej z napędem na tylną bądź przednią oś, która pozwala na płynną i szybką pracę nawet na nierównym i wyjątkowo trudnym terenie. 

 

Ridery
Nagrzewnice Firman i Xaram

telefon 605 515 050

mail centrummaszyn.pl@gmail.com

lokalizacja Kraków

godziny otwarcia Pn-Sob: 9.00-19.00

Do góry